ارزهای دیجیتال

گوگل تبلیغات ارزهای دیجیتال را تعلیق کرد! – ارز دیجیتال

[ad_1]

گوگل تبلیغات ارزهای دیجیتال را تعلیق کرد!Reviewed by ثریا نیل درار on Mar 12Rating: 5.0

اخیرا تبلیغ‌کننده‌های کریپتو تعلیق تبلیغات و حذف حساب های کاربری‌شان را در گوگل ادوردز گزارش کرده‌اند.

گوگل ادوردز یکی از سرویس های شرکت گوگل است که به شما اجازه می دهد با پرداخت هزینه در صفحه اول نتایج گوگل ظاهر شوید. این سیستم برای کمک به تبلیغ محصولات یا خدمات در موتور جستجوی گوگل و سایت های وابسته به آن توسعه داده شده است.

کسب و کارهای مربوط به حوزه ارز دیجیتال نیز برای تبلیغ کار خود از این سرویس استفاده می‌کنند.

به نقل از Finance Magnates؛ اخیرا گزارش شده که تبلیغات این کسب و کارها در گوگل ادوردز به حالت تعلیق درآمده، و حساب‌های مربوطه بسته شده است.

اطلاعاتی که در جدول پایین درج شده، به طور ناشناس و توسط یک شرکت تبلیغاتی عرضه اولیه سکه (ICO) به فایننس مگنتز ارائه شده است.

همانطور که مشاهده می‌کنید، تعداد بازدید یا View تبلیغات این شرکت، طی ۲۴ ساعت افت شدیدی پیدا کرده:

گوگل تبلیغات ارزهای دیجیتال را تعلیق کرد!

به گفته‌ی Finance Magnates افت تعداد بازدید در آگهی های مرتبط با ارزهای دیجیتال به خاطر این است که گوگل ادوردز نمایش این تبلیغات را به نوعی محدود کرده است. یعنی این تبلیغات تایید می شوند، اما فقط در یکسری مناطق خاص روی بعضی از دستگاه ها، و برای گروه های سنی معینی نمایش داده می شوند.

در قسمت «Account Issues» گوگل ادوردز، مشکلات زیادی پیرامون این مساله مطرح شده اند. برای نمونه یکی از کاربران نوشته است:

شرکت ما در حوزه توسعه‌ی فناوری بلاک چین کار می کند و ما از خدمات گوگل ادوردز برای تبلیغات استفاده کردیم. منتها اخیرا حساب بازاریابی ما بسته شده، و امکان بازیابی آن وجود ندارد. من با دقت فعالیت وب‌سایت شرکتمان ( واقع در امارات متحده عربی) را بررسی کردم و به نظرم هیچ چیز خلاف قوانین گوگل نبوده است. دلیل اصلی این مساله عنوان نشده، پس لطفا مرا راهنمایی کنید…

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن