اخبار خودروخودرو

معرفی کانسپت Proceed

کیا کانسپتی بنام Proceed را که برای نمایش در نمایشگاه فرانکفورت تدارک دیده، پیش از نمایش رسمی معرفی کرده است. البته این شرکت کره‌ای قبلاً از این نام به‌صورت جدا یعنی Pro Ceed برای نسخهٔ سه‌در هاچ‌بک سید خود استفاده کرده بود اما حالا این نام را به‌صورت متصل‌به‌هم برای این کانسپت بکار برده است. کانسپتی که یک شوتینگ بریک جذاب است؛ اما به هر دلیلی، کیا از استفاده از عبارت شوتینگ بریک برای توصیف این کانسپت خودداری می‌کند.

در عوض سازندهٔ کره‌ای این کانسپت را به‌عنوان یک هاچ‌بک داغ کشیده توصیف می‌کند که ترکیبی از استایل برجسته را با قابلیت چندمنظوره بودن در جهان واقعی ارائه می‌نماید. طراحی بیرونی این خودرو، با خط سقف شیب‌دار، فقدان ستون B، اوورهنگ کوتاه جلو و رینگ‌های 20 اینچی، بسیار جذاب است. از دیگر ویژگی‌های تأثیرگذار ظاهری کانسپت پروسید نیز می‌توان به نمای جلویی مشابه استینگر، بدنهٔ عضلانی، لوگوی GT و رنگ قرمز منحصربه‌فرد آن اشاره کرد.

هنگامی‌که راننده به این خودرو نزدیک می‌شود، برای خوشامدگویی به وی، کابین به‌صورت خودکار روشن می‌شود و دستگیرهٔ مخفی درها نیز از جای خود بیرون می‌آیند؛ اما هنوز کیا تصاویری از داخل این کانسپت را منتشر نکرده و برای دیدن آن باید تا نمایشگاه فرانکفورت صبر کنیم. مدیر طراحی اروپایی کیا در مورد کانسپت پروسید گفته است:

«پس از صحبت با بسیاری از رانندگان اروپایی متوجه شدیم که آن‌ها به دنبال جایگزینی برای هاچ‌بک‌های سه‌در داغ هستند. سپس در مورد افزودن عضو جدیدی به خانوادهٔ مدل Ceed فکر کردیم و سرانجام به این کانسپت پروسید رسیدیم».

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن