آموزشآموزش ios

10 قابلیت مخفی هدفون آیفون

سال‌هاست آیفون داریم و از کار کردن با آن لذت می بریم. در جعبه این محصول، هدفونی جادویی قرار دارد که Earpods نام گرفته؛ هدفون با سه دکمه و طراحی به ظاهر ساده. کاربران اما همیشه از کشف قابلیت های بسیارش شگفت زده شده و امروز در اپراتک به چند ویژگی مخفی آن اشاره خواهیم کرد، شاید ندانید.

1- ساده ترین کاری که می توانید با این هدفون زیبا انجام دهید این است که اگر آیفون در حال پخش آهنگ است با فشردن دکمه وسط اقدام به متوقف یا اجرای دوباره آهنگ کنید.
2- اگر موسیقی در حال پخش را میخواهید به جلو ببرید، کافی‌ست دکمه وسط را دو بار زده و بار دوم انگشت خود را بر روی آن نگه دارید.
3- برای به عقب برگرداندن موسیقی، سه بار دکمه وسط را بزنید و بار سوم انگشت خود را بر روی آن نگه دارید.
4- اگر احتمالا از موسیقی خوشتان نیامده و می خواهید به موسیقی بعدی بروید دکمه وسط را دوبار بزنید.
5- برای رفتن به موسیقی قبل هم باید دکمه وسط را سه بار بزنید.
6- اگر آیفون شما در حال تماس بود، برای پاسخ گویی دکمه وسط را یک بار و برای رد تماس دکمه وسط را دوبار بزنید.
7- اگر در حال گوش دادن به موسیقی آیفون تماس گرفته شد و شما می خواهید بدون پاسخ گویی یا رد تماس به شنیدن موسیقی ادامه بدهید، کافی ست که دکمه وسط هدفون را نگه دارید؛ با این کار دو بوق کوتاه یا همان Beep می شنوید که به معنای اجرای دستور یا فعال شدن Voice Mail است.
8- اگر در هنگام مکالمه تماس دومی به پشت خط آمد (در حالت انتظار) برای پرش بین دو تماس دکمه وسط را یک بار بزنید و برای رد تماس در حال انتظار دکمه وسط را دو ثانیه نگه دارید.
9- اگر می خواهید عکس های با کیفیت به ثبت برسانید، هنگامی که در برنامه Camera به سر می برید دکمه افزایش صدا (+) را بزنید.
10- و سر انجام برای فعال کردن Siri دکمه وسط را دو ثانیه نگه دارید.

برچسب ها

‫2 نظرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن