اخبار خودروخودرو

لیست قیمت و شرایط فروش BMW در ایران (مهر 96)

2Series

سری 2 بی ام و در مدل اکتیوتور 225i سال  2016  با قیمت ۳۴۴ میلیون تومان با تحویل سی روزه به فروش می‌رسند.

اگر به دنبال یک وَن جمع و جور با جلوپنجره‌ی دوقلو هستید و بودجه‌ی کافی برای خرید نقدی آن را ندارید، شرایط فروش اقساطی پرشیا خودرو امکان پرداخت ۶‌ماهه، ۱۲‌ماهه، ۱۸‌ماهه و ۲۴‌ماهه را فراهم می‌کند.

هرچند برچسب قیمت بالایی بر آن خورده است اما رقیب قابلی برای شاسی بلندهای بازار است.

5Series

سری 5 با مدل 530i در تیپ‌های مختلف از ۴۹۹ میلیون تومان تا ۵۷۴ میلیون تومان به فروش می‌رسد. 530i جدید در مقابل سدان‌های لوکس متوسط شش سیلندر بازار قدرت کمتری دارد و همچنان این سوال وجود دارد  که یک موتور ۴ سیلندر چگونه از پس کشیدن ۱۷۶۲ کیلوگرم آهن‌آلات برمی‌آید، اما بد نیست بدانید که با این پرداخت چیزهای بیشتری به نسبت خودروهای هم‌قیمت بدست می‌آورید.

7Series

و اما، گل سرسبد کمپانی بی ام و، یعنی نسل ششم آسمان هفتم باواریا در تیپ‌های مختلف از ۶۱۹ میلیون تومان تا ۸۶۹ میلیون تومان به فروش می‌رسد. شاید تجربه‌ی رانندگی نرم و آسوده در جاده‌های نه چندان باکیفیت کشور پهناور ایران در حالیکه با چرخاندن انگشت دست در هوا، حجم صدای موسیقی را کنترل می‌کنید، ارزش پرداخت این قیمت‌ها را داشته باشد.

قسمتهای زردرنگ جدول زیر نشان‌دهنده‌ی شرایط ویژه فروش اقساطی است.

X1

X1 مدل xDrive 25i در دو تیپ Premium و Innovation به ترتیب با قیمت‌های۳۸۹ و ۳۹۹ میلیون تومان به صورت نقدی و یا اقساط ۶، ۱۲، ۱۸ و ۲۴ ماهه به فروش می‌رسند.

•​ تمامی هزینه‌های شماره‌گذاری و هزینه پلاک و عوارض سالانه شهرداری برای کلیه خودروها به عهده شرکت پرشیا خودرو است.

• هزینه بیمه شخص ثالث یکساله برای کلیه خودروها به عهده شرکت پرشیا خودرو است.

• درشرایط خرید اقساطی پرداخت هزینه بیمه بدنه و مالیات ارزش افزوده به عهده شرکت پرشیا خودرو است.

• حق الزحمه نمایندگی مجاز توسط شرکت پرشیا خودرو تأمین و پرداخت می‌گردد و بنابراین دریافت هرگونه وجه اضافی تحت هر عنوان غیر مجاز و برخلاف مقررات شرکت است.

• با توجه به فروش خودروها بر اساس موجودی قابل تخصیص ، انجام ثبت نام برای هر خودرو منوط به وجود سهمیه قابل فروش خواهد بود.

• متقاضیان خرید خودرو مکلف می‌باشند کلیه وجوهات مربوط به قیمت خودروی مورد درخواست را فقط بنام و به حساب بانکی شرکت پرشیا خودرو واریز نمایند در صورت عدم رعایت مورد فوق شرکت پرشیا خودرو هیچگونه مسئولیت و تعهدی در قبال متقاضی نخواهد داشت.

• در شرایط خرید اقساطی، تامین شرایط و ضوابط خرید به عهده خریدار می‌باشد که پس از احراز و تایید آن توسط شرکت قابل قبول خواهد بود.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن