آموزشآموزش آندروید

آموزش تغییر صدای زنگ گوشی برای مخاطب خاص در اندروید

آموزش تغییر صدای زنگ گوشی برای مخاطب خاص در اندروید

برای اینکه رینگتون یا صدای رنگ اختصاصی را برای برخی از مخاطبین مورد نظرتان در گوشی اندرویدی انتخاب کنید، در قدم نخست باید رینگتون را مشخص نمایید. رینگتون مورد نظرتان می‌تواند کوتاه یا بخشی از یک موزیک باشد. پس ابتدا فایل رینگتون را دانلود یا به حافظه گوشی منتقل کنید. دقت داشته باشید که فایل مورد نظر به مسیری منتقل شود که به یادتان باقی می‌ماند.

حال وارد بخش Settings یا تنظیمات گوشی خود شوید و سپس گزینه App Permissions و بعد از آن Storage را انتخاب کنید (اگر گزینه App Permissions را در منوی تنظیمات گوشی خود نیافتید، از این مرحله صرف نظر کنید). با ورود به بخش نام برده شده لیستی مشابه با عکس فوق نمایان می‌شود. در این لیست به دنبال گزینه Contacts باشید و اسلایدر موجود در کنار آن را به حالت فعال (ON) منتقل کنید. به این صورت به برنامه Contacts اجازه داده می‌شود تا به محتوای حافظه گوشی دسترسی پیدا کند. پس این امکان فراهم می‌شود تا بتوانید رینگتون یا صدای زنگ مد نظرتان را از حافظه گوشی انتخاب کنید. باز هم اشاره می‌کنیم که اگر گزینه App Permissions را در منوی Settings گوشی خود پیدا نکردید، از این مراحل صرف نظر کنید.

حالا از بخش Settings خارج شوید و مراحل زیر را به ترتیب طی کنید:

  • وارد بخش Contacts گوشی شوید.
  • از بین لیست مخاطبین دستگاه، مخاطب خاص مورد نظرتان را انتخاب کنید.
  • آیکون سه نقطه موجود در گوشه سمت راست و بالای صفحه را لمس کنید.
  • گزینه Set Ringtone را انتخاب نمایید.
  • می‌توانید با استفاده از برنامه فایل منیجر به محتوای حافظه گوشی دسترسی پیدا کنید. بنابراین در این مرحله باید موزیک یا رینگتون مورد نظرتان را انتخاب کنید تا به عنوان صدای زنگ گوشی خاص برای آن مخاطب انتخاب شود. همچنین می‌توانید از برنامه هایی مثل Zedge یا Ringtone Maker هم در این مرحله استفاده کنید.

به همین سادگی پروسه تغییر صدای زنگ گوشی برای مخاطب خاص در اندروید انجام می‌شود. در نظر داشته باشید که برای انتخاب رینگتون خاص هیچ محدودیتی در اندروید وجود ندارد و شما می‌توانید برای تمام مخاطبین خود یا هر تعدادی که نیاز دارید، صدای زنگ گوشی اختصاصی انتخاب کنید.

 

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
بستن