خودرومعرفی خودرو

نسخه مخصوص Jubilee مرسدس اسپرینتر

تنها خودروهای سواری، شاسی بلندها و پیکاپ ها نیستند که نسخه‌های مخصوص و سفارشی دارند زیرا مرسدس مینی‌بوس اسپرینتر خود را به مناسبت 10 سالگی برجسته ساخته و نسخه‌ای سفارشی از آن بر پایه مدل تراول 65 را ارائه کرده است.

تنها 50 دستگاه از این خودرو ساخته خواهد شد و خریداران خواهند توانست آرایش‌هایی از 15 تا 18 نفره را به علاوه صندلی آپشنال هدایت تور انتخاب کنند.

اما چه چیزی باعث می‌شود این مینی‌بوس ارزش نشان سفارشی را داشته باشد؟ در آغاز باید گفت این خودرو را می‌توان با رنگ خاکستری و تِم آلومینیومی برس خورده برای پروفایل جانبی یا رنگ سفید الماسی ترکیب شده با جزئیات فولادی برس خورده در کناره‌ها سفارش داد. بسته به مدل انتخابی، طراحی‌های متفاوتی برای صندلی‌ها وجود داشته و پشت‌سری‌ها می‌توانند چرم خاکستری یا آبی داشته باشند.

همانند اکثر خودروهای تولید محدود و سفارشی، مرسدس اسپرینتر نسخه 10 سالگی پر از تجهیزات است. این خودرو دارای همه‌چیز از غربیلک فرمان چند عملکردی و دوربین عقب گرفته تا دستیار شروع به حرکت است. مهم‌تر آنکه صندلی‌های سرنشین اضافی وجود دارند که با میزهای تاشو عرضه می‌شوند.

Sprinter Travel 65 „10 Years Edition“ 2017. Sprinter Travel 65: the 10 Year Edition 2017.

تولید شدن بر پایه مدل فول تراول 65 به این معنی است که نسخه jubilee دارای تنظیمات کمک‌های بادی در اکسل عقب و همچنین سیستم تهویه مطبوع برای راننده و سرنشینان است. این خودرو همچنین دارای تجهیزات زیادی دیگری شامل استراحتگاه‌های پا، غربیلک فرمان قابل تنظیم، بخاری کمکی و… می‌باشد. دریچه‌های هوای جداگانه بخشی از تجهیزات استاندارد هستند.

اسپرینتر که در سال 2007 عرضه و در سال 2013 به‌روز شده گروه کوچکی از افرادی را هدف قرار داده که زیاد مسافرت می‌کنند. نسل جدید اسپرینتر در حال تست بوده و انتظار می‌رود نسخه عادی آن در سال 2018 و نسخه الکتریکی نیز بعدتر ارائه گردد.

برچسب ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن