آموزشآموزش تلگرام

آموزش ساخت شماره مجازی برای تلگرام و سایر برنامه ها

این روز ها ساخت شماره مجازی برای تلگرام و برخی دیگر از برنامه های پیام رسان بسیار مرسوم شده است. ساخت شماره مجازی به آن معناست که شما یک شماره غیرواقعی را برای خود ایجاد می‌کنید که اصطلاحا فیک (Fake) است. بدین ترتیب می‌توانید بدون اینکه دغدغه لو رفتن شماره خود را داشته باشید، با سایر کاربران یک برنامه مثل تلگرام گفتگو کنید.اما چگونه می‌توانیم یک شماره مجازی برای تلگرام یا سایر برنامه های دیگری که برای استفاده از آن‌ها می‌بایست یک شماره تماس ثبت شود، بسازیم؟ ما در این مقاله قصد داریم روش های ساخت شماره مجازی برای تلگرام و سایر برنامه ها را به شما عزیزان آموزش دهیم.

 

روش اول ساخت شماره مجازی : 

بی‌دردسرترین روشی که برای ساخت شماره مجازی تلگرام و سایر برنامه ها پیش رویتان قرار دارد، مربوط به برقراری یک تماس کوتاه با کارشناسان موبایل کمک می‌شود! بدین منظور کافیست که با شماره هایی که در انتهای همین مقاله ضمیمه شده است،  تماس حاصل کنید و از کارشناس مربوطه بخواهید تا برایتان یک شماره مجازی بسازد. وی در کوتاه‌ترین زمان ممکن و فقط چند دقیقه این کار را برایتان انجام خواهد داد. پس تماس با کارشناسان موبایل کمک یکی از بهترین و بی‌دردسرترین روش های ساخت شماره مجازی برای تلگرام و سایر برنامه ها محسوب می‌شود.

روش دوم ساخت شماره مجازی : از برنامه هایی اختصاصی ساختن شماره مجازی استفاده کنید

برنامه های مختلفی وجود دارند که با استفاده از آن‌ها می‌توانید برای خود شماره مجازی بسازید. تعداد این برنامه ها بسیار زیاد است و به طور قطع نمی‌توان گفت که کدامیک از آن ها همواره در مقایسه با سایر موارد کیفیت بهتری ارائه می‌کند. اما برنامه هایی مثل TextNow، Talk2 و غیره عموما خوب عمل می‌کنند.

روش سوم ساخت شماره مجازی : از سایت های ساختن شماره مجازی استفاده کنید

روش بعدی که می‌توانید از آن برای ساخت شماره مجازی تلگرام و سایر اپلیکیشن های دیگر استفاده کنید، مربوط به بکارگیری سرویس های سایت های خاصی می‌شود که قابلیت ساخت شماره مجازی را ارائه می‌کنند. بدین منظور سایت های مختلفی وجود دارند که در لیست زیر آدرس برخی از آن ها ضمیمه شده است:

بکارگیری سایت های فوق عموما ساده است، اما روند ساخت شماره مجازی در آن ها ممکن است نسبت به یکدیگر کمی متفاوت باشد. شما می‌توانید برای کسب راهنمایی دقیق در مورد نحوه بکارگیری هر یک از سایت های نام برده شده و ساخت شماره مجازی از طریق آن ها با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کنید و راهنمایی دقیقی بخواهید.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن