خودروشبکه مطالب صفحه اصلیمعرفی خودرو

ماکان توربو Exclusive

قدرتمندترین نسخه از پورشه ماکان هم‌اکنون دارای نسخه Exclusive شده و گزینه‌های شخصی‌سازی بیشتری را دارا می‌باشد.این خودرو که ماکان توربو Exclusive پرفورمنس ادیشن نام دارد در کشورهای مشخصی عرضه خواهد شد و قلب تپنده آن پیشرانه 6 سیلندر 3.6 لیتری توئین توربو با خروجی 440 اسبی می‌باشد.

بخش Exclusive بر روی ظاهر و کابین خودرو کار کرده و یکی از آپشن های گران‌قیمت برند یعنی انتخاب رنگ ویژه را داراست.

یک دست رینگ 21 اینچی با طراحی پورشه 911 توربو و رنگ مشکی به همراه چراغ‌های جلوی LED و شیشه‌های عقب تیره به عنوان بخشی از پکیج توربوی استاندارد در این خودرو دیده می‌شوند. جزئیات اضافی بخش Exclusive پورشه شامل اسپویلر جلو و رکاب‌های جانبی با رنگ قرمز می‌باشند.

کابین نیز دارای طراحی مشکی-قرمز بوده و در آن کابین چرم مشکی به همراه آلکانترا و بالشتک‌های قرمز انحصاری برای صندلی‌های جلو را می‌بینیم. دیگر جزئیات قرمزرنگ به دوخت‌های متضاد، نوشته توربو روی پشت‌سری‌ها، کمربندهای ایمنی و کلیدهای ماکان توربو مربوط می‌شوند.

پیشرانه 6 سیلندر 3.6 لیتری توئین توربوی این خودرو به همراه پکیج پرفورمنس توانایی تولید قدرت 440 اسبی را دارد که 40 اسب بخار بیشتر از ماکان توربوی استاندارد است. حداکثر گشتاور 600 نیوتون متری خودرو نیز از دور 1500 تا 4500 پیشرانه در دسترس است. شتاب صفر تا 100 کیلومتر در ساعت این خودرو نیز در 4.4 ثانیه ثبت شده و حداکثر سرعت آن نیز برابر با 272 کیلومتر در ساعت است.

خودروی مورد بحث تنها به‌صورت تولید محدود ارائه شده و هم‌اکنون با بهای آغازین 86267 پوندی در بریتانیا عرضه می‌شود. اولین نسخه‌ها در ژانویه سال 2018 به دست مشتریان خواهند رسید.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن