خودروشبکه مطالب صفحه اصلیمعرفی خودرو

نمایش ب‌ام‌و 740e پلاگین‌هیبریدی با قطعات M Performance در سما

نمایشگاه سمای امسال پُر است از ب‌ام‌وهای اسپرت. یکی از این خودروها، نسخهٔ هیبریدی سدان پرچم‌دار سری 7 است یعنی مدل 740e است که به قطعات M Performance مجهز شده است. نمای بیرونی این خودرو کاملاً قابل‌توجه و تهاجمی است تا جایی که می‌توان گفت دست‌کمی از مدل بالا ردهٔ M76Li ندارد.

740e M Performance به جلوپنجرهٔ مشکی‌رنگ، سپرهای جلو و عقب M، زه جانبی مشکی براق، اسپویلر کوچکی در لبهٔ درِ صندوق بار، قاب فیبر کربنی آینه‌های جانبی، رینگ‌های غول‌پیکر و کالیپرهای ترمز آبی‌رنگ مجهز شده است.

در داخل خودرو نیز ترکیبی از چرم قرمزرنگ و تریم مشکی پیانو کار شده است. در اینجا چرم قرمز نه‌فقط در روی صندلی‌ها بلکه در رو دری‌ها و قسمت پایینی داشبورد هم بکار رفته است. البته با وجود این ویژگی‌ها مطمئناً قیمت 740e نسبت به قیمت 90,700 دلاری مدل معمولی افزایش خواهد داشت.

هرچند 740e در داخل و خارج تغییرات قابل‌توجهی را تجربه کرده است اما قوای محرکهٔ آن بدون تغییر باقیمانده است؛ بنابراین در این سدان لوکس هیبریدی همچنان شاهد یک پیشرانهٔ 2 لیتری چهار سیلندر بنزینی در کنار موتور الکتریکی هستیم. مجموع قدرت این سیستم برابر با 320 اسب بخار است که خودرو را ظرف 5.5 ثانیه از صفر به سرعت صد کیلومتر در ساعت می‌رساند.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن