آموزششبکه مطالب صفحه اصلیوب

کسب درآمد از ارز دیجیتال WCX (رقیب تازه وارد bitcoin)

آیا می دانید در سال 2015 هر یک بیت کوین معادل 0.01 دلار بود در حالیکه اکنون تقریبا معادل 7000 دلار میباشد(یعنی رشد 700000 برابری).شما میتوانید فقط با ثبت نام در این سایت 50 wcxt که فعلا ارزشی معادل 5 دلار دارد را به صورت رایگان دریافت کنید.ضمنا می توانید نسبت به پیش خرید آن در همین سایت اقدام کنید.

WCXT چیست ؟

شما به عنوان دارنده WCXT، از درآمد حاصله WCX سهیم هستید.

20% تمام درآمد حاصله بوسیله WCX به صورت خودکار به دارندگان WCXT می رسد، که مقدار آن به سهم هر دارنده از کل مقدار ژتون ها بستگی دارد.

WCX به عنوان سایت خرید و فروش ارز دیجیتالی (صرافی دیجیتالی) مقادیر زیادی از ارز های دیجیتالی را دریافت می کند که نشان می دهد پول به حساب دارندگان WCXT به وسیله ارز های دیجیتالی مختلفی پرداخت می شود. از این رو داشتن WCXT معادل داشتن درآمدی از ارز های دیجیتالی متنوع می باشد.

وجوه پرداختی به صورت ماهانه واریز می شود. برای دریافت وجه، شما می تواند WCXT هایتان را در کیف پول WCX تان داشته باشید یا بوسیله یک آدرس معتبر ERC20 می توانید به صورت کاملا ایمنی به کیف پول WCX تان متصل شوید.

درآمد ماهانه شما مساوی است با 20% درآمدی که به وسیله WCX در یک ماه گذشته بدست آمده است، ضربدر مقدار WCXT های شما د زمان پرداخت، تقسیم بر تعداد تمامی WCXT های موجود. تاریخ پرداخت برای هر سال در بخش پیشرفته سایت WCX در دسترس خواهد بود.

درآمد ماهانه = (20% درآمد ماه قبل WCX) ضربدر (تعداد ژتون های شما) تقسیم بر تعداد کل ژتون ها

WCXT یک ژتون ERC20 بوده که روی Ethereum blockchain منتشر می شود.

زیرمجموعه گیری وجود دارد که با هر زیر مجموعه ۵۰ عدد WCX رایگان به شما داده می شود.
هر ارز دبیلیو سی ایکس به قیمت ۱۰ سنت هست ، با sign up کردن و عضو شدن در لینک زیر ۵۰ عدد WCX رایگان به شما تعلق میگیرد . که در حدود ۵ دلار می شود.

ثبت نام در سایت WCX

چگونه با داشتن WCXT درآمد خواهم داشت؟

وجوه پرداختی به کیف پول WCX شما واریز می شود. شما در تمامی انواع ارز های دیجیتالی، پول بدست خواهید آورد، چون WCX از بسیاری از انواع ارز های دیجیتالی پول دریافت می کند.

تاریخ های کلیدی

1 سپتامبر 2017: اجرا شدن برنامه بتا به صورت خصوصی. 5000 نفر از 30 کشور مختلف برای برنامه بتای WCX انتخاب خواهند شد.

10 اکتبر 2017: راه اندازی عمومی. در های WCX به روی عموم گشوده می شوند.

1 دسامبر 2017: آغاز ICO (فروش اولیه سکه). در طی ICO (فروش اولیه سکه)، شما می توانید به وسیله BTC یا ETH ژتون های WCX را خریداری کنید. توجه کنید که این تنها زمانی است که ژتون های WCX تولید و فروخته می شوند.

کسب درآمد از wcex.co ارز دیجیتال WCX (رقیب تازه وارد bitcoin)

آموزش ثبت نام

بعد از وارد شدن به لینک زیر

ثبت نام در سایت WCX

کمی پایین تر همان صفحه تصویر زیر را مشاهده می کنید که در کادر شماره 1 ایمیل خود ،کادر شماره 2 رمز عبور دلخواه که در خاطرتون بمونه و سپس گزینه sing up را کلیک می کنید .

در مرحله بعد یک ایمیل حاوی لینک فعال سازی برای شما ارسال می شود که باید وارد ایمیلتان شوید و آن را کلیک کنید تا فعال سازی انجام شود

تمام شد. یک لینک و 50 سکه به شما تعلق گرفت

جزئیات توزیع موجودی

در ICO، هر 10 WCXT برابر است با 1 USD

WCX ICO یک پوشش پنهان ثابت خواهد داشت. 8% ژتون های به مجموعه WCX و مشاوران تعلق دارد، 5% آن ها به بازار های پیش از ICO و بخشش ها تعلق دارد و 87% آن ها به خریداران می رسد (که شامل کسانی که پیش از ICO به میزان زیادی ژتون خریداری کرده اند). جوایز برای خریداران قدیمی فعال می شود.

تمامی ژتون های فروخته نشده نابود خواهند شد. موجودی باقیمانده، تمامی موجودی WCXT خواهد بود

مدت زمان اختصاص یافته برای ICO، تنها زمان ارائه و فروش WCXT به عموم خواهد بود.

از سرمایه به دست آمده در ICO برای دست یابی به مشتری، تحقیق و توسعه و استخدام بهترین ها در حوزه توسعه نرم افزاری، امنیت، بازاریابی و پشتیبانی از مشتری استفاده خواهد شد.

به محض این که ICO آغاز شود، WCX یک محصول کاملا کاربردی خواهد داشت که به شما امکان می دهد قبل از تصمیم گیری برای شرکت یا عدم شرکت در روند فروش ژتون دقیقا باید در انتظار چه چیزی باشید.

 • WCX چیست؟

  WCX یک سایت خرید و فروش کم هزینه برای تبادل ارز های دیجیتالی در سطح جهانی است که در تاریخ 10 اکتبر 2017 راه اندازی می شود. در مورد WCX و ICO می توانید در صفحه اصلی ما و وایت پیپراطلاعات بیشتری بدست آورید.

 • WCXT چیست (ژتون های WCX)؟

  WCXT نوعی از ژتون های ERC20 هستند که توسط WCX ارائه می شوند. شما به عنوان دارنده WCXT در بخشی از درآمد WCX سهیم هستید.

  20% تمام درآمد حاصله بوسیله WCX به صورت خودکار به دارندگان WCXT می رسد، که مقدار آن به سهم هر دارنده از کل مقدار ژتون ها بستگی دارد.

  WCX به عنوان سایت خرید و فروش ارز دیجیتالی (صرافی دیجیتالی) مقادیر زیادی از ارز های دیجیتالی را دریافت می کند که نشان می دهد پول به حساب دارندگان WCXT به وسیله ارز های دیجیتالی مختلفی پرداخت می شود. از این رو داشتن WCXT معادل داشتن درآمدی از ارز های دیجیتالی متنوع می باشد.

  درآمد ماهانه شما مساوی است با 20% درآمدی که به وسیله WCX در یک ماه گذشته بدست آمده است، ضربدر مقدار WCXT های شما د زمان پرداخت، تقسیم بر تعداد تمامی WCXT های موجود. تاریخ پرداخت برای هر سال در بخش پیشرفته سایت WCX در دسترس خواهد بود.

 • چه زمانی WCXT هایی که خریداری کرده ام را دریافت می کنم؟

  WCXT های شما بلافاصله پس خرید رزرو می شوند. این ژتون ها در روز ICO که در تاریخ 1 دسامبر 2017 برگذار می شود، به همراه WCXT های دیگر ارائه خواهند شد.

 • چگونه با داشتن WCXT درآمد خواهم داشت؟

  وجوه پرداختی به کیف پول WCX شما واریز می شود. شما در تمامی انواع ارز های دیجیتالی، پول بدست خواهید آورد، چون WCX از بسیاری از انواع ارز های دیجیتالی پول دریافت می کند.

  اگر شما ژتون های WCX را خارج از خود WCX نگهداری می کنید، شما قادر خواهید بود که یک آدرس ETH را روی حسابتان فراهم کنید که ما در زمان پرداخت بتوانیم آن را در دسترس داشته باشیم.

 • چه اتفاقی برای ژتون های فروخته نشده در ICO می افتد؟

  تمامی ژتونهای فروخته نشده از بین می روند. WCXT باقیمانده موجودی نهایی ژتون ها خواهد بود. هیچ WCXT دیگری ارائه نخواهد شد.

 • کی و کجا قادر به مبادله WCXT خواهم بود؟

  WCXT بعد از راه اندازی عمومی WCX در 10 اکتبر 2017 برای مبادله در دسترس خواهد بود.

 • شما به صورت قانونی در کجا مستقرید؟

  ما در هونگ کونگ مستقریم.

 • آیا WCX غیر متمرکز است؟

  نه، نه در مرحله اول. غیر متمرکز سازی کیف پول های کاربران در نقشه راه ما برای سال 2018 می باشد.

 • چگونه می خواهید با سایت های خرید و فروش موجود حاکم رقابت کنید؟

  به وسیله هزینه های اندک قابل توجه، خدمت رسانی فوق العاده به مشتری، و به طور اساسی، تجربه کاربری بهتر.

 • آیا ژتون های WCX به من حق رای برای تصمیمات مهم در مورد خرید و فروش را می دهد؟

  تصمیمات در مورد سکه ها و بازار های جدید، بر اساس علاقه عمومی و نظرسنجی اضافه خواهند شد.

 • چگونه می توانم از جدید ترین آپدیت های WCX با خبر باشم؟

  ما را در توییتر دنبال کنید یا مطالب ما را در بیت کوین تاک چک کنید.

تمامی اخبار را در وبسایت یا کانال تلگرامی دنبال کنید

 

برچسب ها

‫32 نظرها

  1. بعد از 1 دسامبر که افتتاح شد مانند خرید دلار میرین صرافی و یا صرافی های آنلاین و چنج میکنین
   2   1
 1. الان اینwcxک من ثبت نام کردم چجوری تو صرافی ها متوجه میشن اون پول ک تو حساب من نرفته فقط تو ایمیلم بوده چجوری چنجش کنم?
  1  0
  1. تا زمتن 1 دسامبر صبر کنید و 1 دسامبر که افتتاح شد اخبار را قرار میدهم. چنج کردن این واحد پولی هم چون هنوز به رسمیت شناخته نشده الان نمیشود چنج کرد. فعلا فقط میتوان پیش خرید کرد
   1   0
  1. در زمان 1 دسامبر که نوشته شده باید صبر کرد تا واحد پولی راه اندازی شود و هنگامی که راه اندازی شد و ثابت شد میتوانید برای همیشه پول را نگه دارین
   1   0
 2. سلام.وقت بخیر.من چطور می تونم برای wcx زیر مجموعه بگیرم.لطفا راهنمایی بفرمایید.ممنون
  1  0
  1. سلام زمانی که وارد میشوید یک Invite Friends & Earn WCX Tokens ? نوشته است که داخل یک باکس لینک قرار داده. شما باید آن لینک را کپی کنید و برای دوستانتان ارسال کنید
   1   0
 3. ممنون از مقاله که نوشتی ایول
  ولی ای کاش طریقه بدست آوردن سکه های میگفتی مثلاً مثل بیت کوین لازم به ماین هست یا خیر؟
  2  0
 4. من درست متوجه نشدم! نحوه کار این شرکت چجوریه؟ میشه به زبان ساده و کامل روشن کنید!!؟
  1  0
  1. یک نوع واحد پولی دیجیتالی است مانند بیت کوین.به جای این که با دلار خرید آنلاین انجام بدین با این پول ها انجام می دهید. که بعد از افتتاح این واحد پولی احتمال بسیار قوی رشد بسیار بالایی دارد
   1   0
 5. با سلام من هر ایمیلی که مال خودم هستش وارد میکنم نمیتونم ثبت نام کنم و با پیغام email is already in used مواجه میشم دلیلش چیه؟؟؟؟؟؟
  1  0
  1. سلام.با هر سیستم یکبار در روز میتوان ثبت نام کرد. بگذارین یک روز بگذرد و ثبت نام کنید
   1   0
 6. سلام این ژتون هایی که ثبت نام کردیم آی دی نداره برای وارد کردن داخل کیف پول wcx وفقط داخل ایمیل اگه میشه توضیح بدین این ای دی مورد نیاز را از کجا میشه اورد واینکه من داخل سایت اصلی که ثبت نام کردم پول رایگان نمیده ودارای ای دی هست
  2  0
  1. سلام.فعلا تا 1 دسامبر صبر کنید تا افتتاح بشود.اگر با لینک پیشنهاد دهنده عضو شوید 50wcxt هدیه میگیرید. و اگر لینک خود پخش کنید هر نفر که ثبت کند با لینک شما به شما و به ثبت نام کننده 50wcxt هدیه میدهد و این به احتمال زیاد تا 1 دسامبر است.چون میخواهند مشتری جذب کنند. برای کیف پول هم تا راه اندازی کامل این واحد باید صبر کرد.خبر های جدید را قرار میدهیم شما میتوانید تلگرام ما (@emaze) و وبسایت را دنبال کنید
   2   0
  1. سلام دوست عزیز. تا 6 روز آینده (1 دسامبر) صبر کنید که افتتاح بشود. بعد از داخل سایت خودش خرید کنید
   1   0
 7. سلام و درود ..یه سوال یعنی تا 1 دسامبر نمیتونیم خرید کنیم؟ و اینکه تا اون تاریخ ؛ فقط میتونیم با دعوت دوستان پاداش بگیریم؟
  0  0
  1. سلام. میتونید ثبت نام کنید ولی ریسک بالایی دارین میکنین.چون معلوم نیست چی میسه این واحد.شاید اصلا حذف بشود و پولتون هم بپره. برای همین میگم تا 1 دسامبر صبر کنید
   1   0
  1. سلام هنوز که تغییر در سایت wcx ندیدیم. زمانی که تغییر ببینیم خبر میدهم.
   0   0
 8. سلام
  ۱ دسامبر هم گذشت اما خبری از راه اندازی نشد .با احتمال خیلی زیاد کلاهبرداری بوده
  0  0
  1. نمیشود دقیق گفت چون داخل ایمیلی که برای همه فرستادن گفته زمان میبرد تا کامل انجام بشود.برای همین باید صبر کرد ببینیم چی میشه
   1   0
  1. سلام. هنوز دقیق معلوم نیست که میخواهند چکار کنند و چه بلایی سر این ارز می آید. تا تمام شدن این زمان صبر کنید ببینیم چه اتفاقی می افتد.
   0   0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن