خودرومعرفی خودرو

معرفی بیوک لاکراس اونیر، لوکس‌تر از همیشه

درحالی‌که چندی پیش اعلام شد لاکراس اونیر سال آینده معرفی می‌شود، بیوک در اقدامی غیرمنتظره اقدام به رونمایی از این نسخهٔ لوکس‌تر سدان بزرگ خود کرده است. اونیر اوایل سال جاری به‌عنوان یک زیربرند لوکس توسط بیوک تأسیس شد و کراس‌اوور انکلیو نخستین خودرویی بود که در نسخهٔ اونیر ارائه شد. حالا لاکراس اونیر دومین محصول زیر برند اونیر بشمار می‌رود.

لاکراس اونیر نمونه‌ای کاملاً مجهز و فول آپشن است که از تمامی تجهیزات تیپ‌های بالایی لاکراس به همراه موارد اضافی سود می‌برد. همچنین این نسخهٔ جدید می‌تواند از محبوبیت تیپ‌های بالایی لاکراس استفاده کند چراکه به گفتهٔ بیوک، از هر 10 خریدار لاکراس، 9 نفر یکی از تیپ‌های بالایی آن‌را انتخاب می‌کنند که این موضوع نشان‌دهندهٔ محبوبیت نسخه‌های بالایی و مجهز این سدان لوکس آمریکایی است.

همانند انکلیو اونیر، لاکراس اونیر هم از جلوپنجرهٔ جواهرنشان منحصربه‌فردی استفاده می‌کند که به‌نوعی نماد ظاهری محصولات اونیر بیوک محسوب می‌شود. مشابه همین طرح در ورودی‌های هوای درون سپر هم کار شده است. علاوه بر این، بیوک برای این سدان لوکس رینگ‌های آلیاژی منحصربه‌فرد 19 اینچی را در نظر گرفته است اما برای کسانی که به رینگ‌های بزرگ‌تری تمایل دارند امکان سفارش نمونه‌های 20 اینچی نقره‌ای نیمه‌شب هم وجود دارد.

با نگاهی به داخل لاکراس اونیر با نمایی شیک مواجه می‌شویم که تم بلوط برای آن در نظر گرفته شده تا از نسخه‌های معمولی لاکراس متمایز گردد. علاوه بر این، روی پشت‌سری صندلی‌های جلو نشان Avenir نقش بسته درحالی‌که همین نشان روی پلیت‌های رکاب‌ها هم کار شده است تا به خریداران یادآوری شود که این یک نسخهٔ معمولی و پایه از لاکراس نیست.

لاکراس اونیر از اوایل سال آینده راهی نمایندگی‌های فروش بیوک در سراسر ایالات‌متحده خواهد شد و به بسیاری از تجهیزات مانند سامانهٔ چهارچرخ محرک، پکیج رانندگی پویا و سیستم‌های ایمنی متعدد مجهز خواهد بود. فعلاً هیچ صحبتی از قیمت این سدان لوکس آمریکایی مطرح نشده است اما بدون شک قیمت لاکراس اونیر بیشتر از قیمت 41,990 دلاری پرچم‌دار پیشین خانوادهٔ لاکراس خواهد بود.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن