آموزشآموزش اینستاگرام

بازنشر پست های اینستاگرام در آیفون

آموزش بازنشر پست های اینستاگرام در آیفون با استفاده از برنامه Repost For Instagram

استفاده از اپلیکیشن Repost For Instagram چندان دشوار نیست. با این حال ممکن است در برخی از مراحل آن دچار سردرگمی شوید. بنابراین در این بخش از مقاله به شرح نحوه استفاده از این اپلیکیشن به منظور بازنشر پست های اینستاگرام می‌پردازیم. بدین منظور مراحل زیر را طی کنید:

  • ابتدا با کلیک بر روی این قسمت نسبت به دانلود اپلیکیشن Repost For Instagram اقدام نمایید.

  • برنامه Repost For Instagram را در آیفون یا آیپدتان نصب و سپس اجرا کنید. گزینه Log in with Instagram را لمس کنید. سپس نام کاربری و رمز عبور اکانت اینستاگرام خود را وارد نمایید و گزینه Log in را لمس کنید.
  • در مرحله بعدی هم گزینه Authorize را لمس نمایید تا به اپلیکیشن Repost to Instagram اجازه دسترسی مشخصات مورد نیاز داده شود.

  • حال باید توسط برنامه Repost For Instagram به دنبال پستی باشید که مد نظرتان است. می‌توانید با جستجوی هشتگ، نام کاربری افراد و روش‌های دیگر نسبت به بررسی پست‌های کاربران اینستاگرام اقدام کنید. پس از انتخاب پست مورد نظرتان به منظور بازنشر باید گزینه آبی رنگ Repost را لمس کنید.

  • پس از لمس گزینه Repost باید محل نمایش لوگو یا عبارت اختصاصی که پست مد نظر را به شما مربوط می‌کند، مشخص شود. نهایتا گزینه Repost را لمس کنید.
  • پنجره پاپ آپی در این مرحله نمایان می‌شود. گزینه Open Instagram را لمس کنید.
  • ممکن است پیش از اجرای اینستاگرام نیاز باشد که بار دیگر اجازه اجرای آن توسط برنامه Repost For Instagram را بدهید. بنابراین اگر نیاز بود با دسترسی این برنامه به منظور اجرای اینستاگرام موافقت کنید. به محض اجرای اینستاگرام وارد تب Library شوید. مشاهده خواهید کرد که پست انتخابی شما در برنامه Repost For Instagram در این قسمت ذخیره شده است. عکس مد نظر را انتخاب و سپس تغییرات مورد نظر از قبیل تنظیم ابعاد، فیلتردهی و … را اعمال نمایید و گزینه Next را از گوشه بالا و سمت راست صفحه انتخاب کنید.

  • در نهایت می‌توانید سایر توضیحات مربوط به پست را وارد کنید و با لمس گزینه SHARE، پس مد نظرتان در اکانت اینستاگرام شما اشتراک گذاری می‌شود. بدین صورت پروسه بازنشر پست های اینستاگرام در آیفون به اتمام می‌رسد.

همانطور که مشاهده کردید اپلیکیشن Repost For Instagram به ساده‌ترین کاربردی‌ترین شکل ممکن امکان بازنشر پست های اینستاگرام را فراهم می‌کند. با استفاده از این اپلیکیشن می‌توانید هر پست اشتراک گذاری شده در اینستاگرام را به طور اختصاصی در اکانت خود ارسال کنید.

شما میتوانید این آموزش را بصورت pdf از کانال تلگرامی ما دانلود نمایید:

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن